Aida Matulevičiūtė

SVEIKISS įkūrėja

APIE SVEIKISS

Grikiai - vienas sveikiausių maisto produktų, kurio nauda mums skiepijama nuo vaikystės.

Tai pilnųjų baltymų šaltinis, gausus mineralų, vitaminų, skaidulų ir kito žmogaus organizmui naudingo gėrio, kuris dar ir apdovanotas nepakartojamu žemišku skoniu.

Įkvėpta šių grūdų savybių ir vedama savo aistros sveiko ir skanaus maisto gamyboje, norėjau iš grikių išgauti kuo daugiau naudos ir tuo pačiu pateikti juos vartojimui kiek kitaip - ne tradicinės grikių košės pavidale. Todėl išmokau grikį sudaiginti ir žemoje temperatūroje išdžiovinti!

Daugiausiai mūsų organizmui prieinamų naudingų maistinių medžiagų turi vos prasikalęs grikio daigas, tad mes jį džioviname žemoje (iki 45C) temperatūroje, kad maistinių grikių medžiagų būtų prarandama mažiausiai. To dėka grikis tampa itin traškus, o jo skonį įvertina net mažieji smaližiai.

Granola SVEIKISS – tai aukščiau aprašytu būdu apdorotų grikių bei kitų, sveikų bei kruopščiai atrinktų įvairių riešutų, sėklų, skaidulų ir džiovintų vaisių bei daržovių derinys, kuris kurtas taip, jog Jums nereikėtų sukti galvos dėl produkto naudos ir ieškoti skonio kompromisų: joje nėra pridėtinų cukrų, hidrintų riebalų, skonio stipriklių, stabilizatorių, konservantų ir kitų žalingų organizmui sintetinių medžiagų bei genetiškai modifikuotų produktų.

Kad būtų skanūs net patiems mažiausiems, daiginti grikiai saldinami mūsų pačių paruošta tyre, kuri gaminama ekologiškus vaisius sutrinant su vandeniu, o visos granolos sudedamosios dalys yra ne mažiau nei 95% ekologiškos.

Granola mėgaukitės tiesiog kaip užkanduku, užpilkite ją avižų, migdolų, kokosų ar kitu augaliniu pienu, maišykite su jogurtu ir šviežiomis ar šaldytomis uogomis, vaisiais. Ja taip pat galima gardinti salotas ir kitus patiekalus.

SVEIKISS - tai meilė užsimezgusi nuo pirmojo šaukšto.

©2017 by Sveikučiai. Proudly created with Wix.com

Sekti

  • facebook

Kontaktai

Adresas

Vilnius, Lithuania

+37065588813

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now